Dažnai užduodami klausimai

Varstomų durų atidarymo kryptį nustatome stovėdami prieš duris, kai jos atsidaro į mus, pagal tai, kurioje pusėje bus vyriai. Jei durų vyriai yra kairėje pusėje, tai durys bus kairinės. Jeigu durų vyriai dešinėje pusėje, tai durys bus dešininės. 

 „Classen” durų kaina priklauso nuo durų angos išmatavimų (aukščio, pločio, sienos storio), nuo pasirinkto durų padengimo, durų modelio, taip pat nuo konstrukcijos, furnitūros ir t.t. Atsiųskite mums užklausimą el. paštu info@eurodurys.lt , atvykite į „Vokiškos grindys” saloną Partizanų g. 27, Kaune arba paskambinkite mums  mob. tel. +370 618 49404), ir mes pateiksime Jums durų sąmatą. 

CLASSEN  durims suteikiame 24 mėnesių gamintojo garantiją.

Stumdomos durys yra tradicinių varstomų durų įrengimo būdas taupantis erdvę, todėl visas varstomas duris galima užsakyti, bei pagaminti, kad jos būtų stumdomos. Vietoj staktos turi būti užsakomas stakta-tunelis ir bėgelis su apdaila, ir aišku durų varčia, prieš užsakant, rekomenduojame, kad patyręs montuotojas ir išmatuotų, kokio dydžio reikalingos vidaus durys, nes šiuo atveju yra kiti durų paskaičiavimai. 

Pirmiausia grindys http://www.vokiskosgrindys.lt  ir tik tada statyti duris. Kodėl? Jei pirmiau įstatysite duris ir vėliau klosite naujas grindis, gali būti, kad nebegalėsite nei atidaryti nei uždaryti durų, nes naujos grindys gali būti, o dažniausiai ir yra aukštesnės. Tada teks ieškoti sprendimų, kurie padidins remonto kainą, arba žymiai sugadins bendrą vaizdą.

Scroll to Top